Türkçe English
>>Hakkımızda
 Akbay Orman Ürünleri

         Kereste Sektörüne girdiği 1999 yılından beri müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi görev edinen Akbay Orman Ürünleri, dün ve bugün olduğu gibi yarında müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak tutarak, hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini genişleterek sektöründe aktif rol almaya devam edecektir.
        Geniş ürün yelpazesi ile her türlü ihtiyaca ve beklentiye cevap verebilecek düzeyde olan Akbay Orman Ürünleri; kayın, meşe, çam, göknar, ıhlamur, ceviz, kestane gibi yerli ağaç türlerinin yanı sıra; ülkemizde bulunmayan tropikal ağaç türleri olan eksport kesim maun, sipo, ayons, larex, gibi ağaçlarıda bünyesinde bulundurmaktadır.
         Değişen beklenti ve istekler doğrultusunda ürün yelpazesine İnşaat ve çatı yapımında kullanılan ürünleri ile dekoratif ahşap ürünleride bünyesine katan Akbay Orman Ürünleri bu yolda da alanının en iyisi olmuş, kağıthane bölgesinde ki kurumsal firmalar ve mütahitler tarafından en çok tercih edilen firma olmuştur. İnşaatlık grubunda sunduğu İnşaatlık kereste, kalas, plywood, Osb, lambiri, yer döşemesi, alın tahtası, pervaz, malzemesi sunduğu ürün çeşitlerinden bazılarıdır.
       

By Powered Erkan AKYÜZ